Reiki

Reiki je účinný systém přírodního léčení, starý již několik tisíc let a byl znovu objeven v polovině 19. století.

Reiki má pouze pozitivní účinky, nemůže nikomu a ničemu ublížit a působí vždy tam, ke je jí nejvíce potřeba. Touto energií můžeme léčit lidi, zvířata, rostliny, kameny, vše, co je kolem nás.
Energie má schopnost pronikat všemi předměty a materiály i prostorem.

Schopnosti k používání Reiki jsou získávány zasvěcením - aktivizováním Mistrem Reiki. Zasvěcený žák se tak stává kanálem Reiki energie, která proudí přes korunní čakru do srdeční čakry a přes ruce do čaker dlaní a pak do pacienta a všude tam, kde terapeut ruce přiloží. Ošetření energií Reiki se dá velmi dobře kombinovat s lékařskou léčbou a terapií. Pomocí Reiki je možno zneutralizovat případné negativní účinky léků, energeticky nabíjet minerály nebo ošetřovat rostliny.

Reiki podporuje tělesný, duševní a duchovní vývoj, zmírňuje a dokonce i odstraňuje bolesti, obnovuje duševní rovnováhu, podporuje rozpouštění bloků a stresů, posiluje imunitu a spouští samoléčebný proces. Pomáhá odbourávat závislosti a negativní postoje. Pomocí Reiki je možno pozitivně působit i do minulosti a budoucnosti.

POZOR!!! Je třeba mít při každém léčení a působení souhlas pacienta - u dětí souhlas rodičů.

Reiki se dostane do každé části těla, regeneruje buňky, revitalizuje celý organismus. Terapeut se neoslabuje, protože při léčení jím stále protéká energie, takže se zároveň léčí a dobíjí. Ošetření se provádí přes oděv.